9.20.2012

Trafaretas aplikacijoms - Moliūgai

Šie smagūs moliūgų trafaretai  gali būti panaudoti Halovyno aplikacijoms. Kad būtų patogiau, juos galima spausdinti tiesiog ant oranžinio spalvoto popieriaus.  Šiuos moliūgų trafaretus gali iškirpti ir neprityrę karpytojai. Visgi, tėvelių ir vyresniųjų pagalba dirbant su žirklėmis visada būtina.

1. 1 moliūgo trafaretas


2. 2 moliūgo trafaretas


3.3 moliūgo trafaretas.


4. Visi moliūgai ant vieno popieriaus lapo.
Spalvinimo paveiksliukas - Moliūgai

Šiuos moliūgus gali nuspalvinti ir labai neprityrę dailininkai. Jiems išdailinti tereikia dviejų spalvų ir truputėlio kantrybės.
Šis spalvinimo paveiksliukas - Moliūgai pateiktas Jpeg formate. Norėdami jį atsispausdinti, - turėsite šį paveikslėlį išsisaugoti savo kompiuteryje. Nepamirškite savo spausdintuvį nusistatyti Landscape spausdinimo būdui.

Sėkmės:)


Spalvinimo paveiksliukas - Grybų fėja

Šis spalvinimo paveiksliukas vaizduojantis grybų fėją, puikiai tinka pamokoms apie gamtą. Jis labiau tiktų vaikams , jau gerai pažįstantiems spalvas. Tačiau ir pradedantieji piešėjai mokės jį nuspalvinti.
Paveiksliukas pateiktas Jpeg formate. Norėdami jį atsispausdinti,- turėsite šį paveiksliuką išsisaugoti savo kompiuteryje.

Sėkmės:)


Spalvinimo paveiksliukas - Jautis

Šis spalvinimo paveiksliukas, vaizduojantis jautį pievoje tiktų vyresniems piešėjams. Paveikslėlis gan sudėtingas, jame gana daug detalių. Šis jautį vaizduojantis paveiksliukas tinka fermos darbams aptarti.
Norėdami pasinaudoti šiuo spalvinimo paveiksliuku, turėsite jį išsisaugoti savo kompiuteryje.
Nepamirškite savo spausdintuvo nustatyti Landscape spausdinimo būdui.

Sėkmės:)Trafaretas lėlė - Indėnas

Šią popierinę lėlę  7 - 8 metų dailininkai gali pasigaminti patys. Lėlytė gali stovėti ant stalo. Ją nuspalvinti galima patiems, taip kaip norisi. Mažiesiems nuotykių mėgėjams lėlytę iškirpti gali padėti mama ar vyresnieji broliukai ir sesutės.

1. Taip atrodo jau pabaigta lėlytė.


2. Taip atrodo šios popierinės lėlės trafaretas.
Fold back- reiškia atlenkti tą lėlytės dalį atgal.
Draw these lines - nupieškite šias linijas.


Spalvinimo paveiksliukas - Pelyčių puota

Šias triūsiančias miške pelytes gali spalvinti jau įgudę piešėjai. Paveiksliukas tinkamas pamokėlėms apie mišką ir jo gyventojus.
Šis spalvinimo paveiksliukas pateiktas Jpeg formate.Norėdami juo pasinaudoti, turėsite šį paveikslėlį išsisaugoti savo kompiuteryje. Nepamirškite spausdintuvo nustatyti Landscape spausdinimo būdui.

Sėkmės:)Karpinių raštas dekoracijoms

Šį nesunkų raštelį gali iškarpyti ir pradedantys karpytojai (jeigu vyresnieji nupieš raštą ant popieriaus) ir jau valdantys žirkles. Gražiau būtų, jeigu papuošimui rinktumėtės ploną spalvoto popieriaus lapą. Raštelį galima naudoti įvairiems papuošimams , aplikacijoms arba tiesiog girliandoms.

Sėkmės:)

1. Taip sulankstomas popierius karpymui.


2. Taip atrodo rašto pavyzdys ant sulankstyto popieriaus.3. Taip kerpama dekoratyvinė juostelė.

4. Taip atrodo vienąkart išlankstyta juostelė.5. Taip atrodo visiškai šlankstytas karpinys.
6. Idėjos  daiktų papuošimui.

Daiktai prasidedantys D - paveiksliukai

Nuspalvinę šiuos paveiksliukus, mažieji dailininkai susipažins su D raidele.
Spalvinimo paveikslėliai pateikti Jpeg formate. Norėdami juos atsispausdinti,- turėsite juos išsisaugoti savo kompiuteryje.
Nepamirškite savo spausdintuvų nusistatyti Landscape spausdinimo būdui.


Daiktai prasidedantys B - paveiksliukai

Šie spalvinimo paveiksliukai skirti išmokti B raidelę. Jie taip pat naudingi lavinant kalbos įgūdžius ar norint praplėsti vaiko žodyną.
Šie spalvinimo paveiksliukai pateikti Jpeg formatu. Norint jais pasinaudoti, juos reikės išsisaugoti savo kompiuteryje.
Neužmirškite savo spausdintuvo nusistatyti Landscape spausdinimo būdui.

Sėkmės:)9.15.2012

Daiktai prasidedantys A - paveiksliukai

Šiuos daiktus pažįsta kiekvienas. Tačiau A raidelę dar teks išmokti rašyti. Spalvindami šiuos paveikslėlius mažieji piešėjai galės ne tik pasikartoti kaip jie vadinasi, bet ir išmoks pažinti pačią pirmąją raidyno raidę.
Norėdami atsispausdinti šį paveikslėlį, prieš tai turėsite jį išsisaugoti savo kompiuteryje. Paveikslėlis pateiktas A 4 lapo dydžio Jpeg formate. Prieš spausdindami šį spalvinimo paveiksliuką, nepamirškite savo spausdintuvo nusistatyti  į Landscape formatą.

Sėkmės:)